No to może kilka słów o sobie ..

 

No to może ja …  Ponieważ mam już 40+ lat, to wyżej i niżej pokazany fragment „Rejsu” jest dla mnie naturalnym skojarzeniem.

Od 1998 r. zajmuję się szeroko pojętym IT. Bardziej od strony administracyjnej niż programistycznej. Programowanie przewijało się przez cały czas, ale były to doraźne rzeczy związane z potrzebą chwili. Popełniłem kilka rzeczy komercyjnie, jakieś strony, jakiś system zamówień dla firmy z branży meblarskiej. Ale były to epizody nie powiązane ze sobą. Na co dzień nauczam dzieci i młodzież w zespole szkół. Z racji przygotowywania ich do konkursów programistycznych, ostatnie lata poświeciłem na zgłębienie tajników programowania. Mój wybór padł na język programowania Python. I temu językowi głównie będzie poświęcony ten blog.

Nazwa bloga Junior Senior wywodzi się stąd, że wiekowo to już raczej seniorem jestem, przynajmniej jeśli chodzi o programowanie. Z kolei umięjętności to raczej poziom juniora. Moje wpisy będę kierował do osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *